Cesta Argosanů


Sebastien de Castell

Prequel k oblíbené sérii Divotvůrce

Ferius žije ze dne na den, krade, podvádí a hazarduje se svým životem. Zároveň je ochotna dát v sázku vše, jen aby se pomstila fanatickému mladému mágovi, který ji pronásleduje každou bdělou hodinu.

Ale pak se setká s jedinečným Durralem Hnědým, potulným filozofem, který místo násilím zdolává své protivníky chytrostí a soucitem. Drží tento rozčilující muž klíč k porážce jejích nepřátel, nebo ji povede po cestě, která zničí její duši?

Následujte Ferius prostřednictvím tohoto výjimečného příběhu plného dobrodružné akce, magických intrik a oslnivého důvtipu po cestě Argosanů a vstupte do světa magie a tajemství, tolik odlišného od všech ostatních.

Číst více
369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 384
Datum vydání 29.11.2021
Formát 140x205 mm
Hmotnost 0,565 kg
Jazyk čeština
Řady Divotvůrce
Původní název Way of The Argosi
Původní jazyk angličtina
Překladatel Peter Kadlec
EAN 9788025250457
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Sebastien de Castell Sebastien de Castell

Sebastien de Castell


Sebastien de Castell vystudoval archeologii, ale zvolil raději kariéru horlivého hudebníka, ombudsmana, interakčního designéra, choreografa bojových scén, učitele, projektového manažera, herce a tvůrce strategie produktů. Na svém kontě má fantasy sérii pro dospělé The Greatcoats, která byla nominována na cenu pro nejlepší fantasy v Goodreads, dostala cenu Gemmell Morningstar za nejlepší prvotinu, The French Prix Imaginales za nejlepší cizojazyčnou práci a cenu Johna W. Campbella pro nejlepšího nového spisovatele.

Zobrazit profil autora