Divotvůrce 6: Rozvratník


Sebastien de Castell

S válkou si není radno zahrávat

Kellen a Reichis si zvykají na život ochránců mladé královny. Kellen poprvé v životě cítí, že se stává mužem, jakého z něj chtěla mít jeho mentorka Ferius. Dokonce i Reichis oceňuje, že má vznešený cíl – pokud mu nikdo nevyčítá příležitostné krádeže z královské pokladnice.

Tisíce kilometrů daleko se však chystá zničující válka, před kterou varovali Argosané. Z nečekaného zdroje přichází zpráva, že existuje způsob, jak by Kellen mohl zabránit staletím krveprolití na kontinentu. Musel by však být ochotný pro to zabíjet…

Kellen a jeho sestra Shalla se nyní ocitají každý na jiné straně a láska ani věrnost je nemohou ochránit před volbami, které musejí učinit.

Číst více
449 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 536
Datum vydání 20.07.2020
Formát 140x205 mm
Hmotnost 0,766 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 6
Řady Divotvůrce
Původní název Crownbreaker
Původní jazyk angličtina
EAN 9788025248003
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Sebastien de Castell Sebastien de Castell

Sebastien de Castell


Sebastien de Castell vystudoval archeologii, ale zvolil raději kariéru horlivého hudebníka, ombudsmana, interakčního designéra, choreografa bojových scén, učitele, projektového manažera, herce a tvůrce strategie produktů. Na svém kontě má fantasy sérii pro dospělé The Greatcoats, která byla nominována na cenu pro nejlepší fantasy v Goodreads, dostala cenu Gemmell Morningstar za nejlepší prvotinu, The French Prix Imaginales za nejlepší cizojazyčnou práci a cenu Johna W. Campbella pro nejlepšího nového spisovatele.

Zobrazit profil autora