Piráti z Karibiku - Na vlnách podivna


Ted Elliott, Terry Rossio

Kapitán Jack Sparrow je zpět. On i Piráti z Karibiku plují Na vlnách podivna.

Jack Sparrow se na tuto podivnou poslední plavbu vypravil sám. Černá perla, nejrychlejší loď Karibského moře, je zakletá někde ve skleněné láhvi. Zlotřilý kapitán Barbarossa své pirátské druhy zradil a zaprodal se námořnictvu Jeho královského Veličenstva, a to jen kvůli pomstě. První důstojník Gibbs čeká na popravu a ostatní už si vzal čert.

William a jeho milovaná Elisabeth žijí šťastně až do smrti a Jack Sparrow konečně potká svou osudovou ženu. Tentokrát si nevystačí s ironickými vtipy a ocitá se zcela v osidlech černovlasé krásky. Na lodi obávaného piráta Černovouse plují vstříc nové výzvě – pátrání po zázračném Pramenu mládí. Pochybnosti Jacka neopouští, do poslední chvíle neví, jakou hru s ním jeho láska hraje. Využívá ho nebo jsou spolu proti celému světu? Kapitán Jack Sparrow je spoután svými city a nemůže se rozhodnout.

Naštěstí na nějaké dlouhé váhání nemá čas, dobrodružství lodi Queen Anne´s Revenge a její posádky doslova letí kupředu po hladině událostí. Mořské panny, oživlé mrtvoly a začarovaná lana a velké akční finále u Pramene mládí, to vše najdete v obrazovém průvodci Pirátů z Karibiku Na vlnách podivna.

Číst více
159 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Další tituly z řady "Piráti z Karibiku"

Detailní informace

Počet stran 128
Datum vydání 01.05.2011
Formát 133x194 mm
Jazyk čeština
Původní název POC4 novela
EAN 9788025218426
Věk od 8
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená