Piráti z Karibiku 5 - Salazarova pomsta


Kolektiv

K ovládnutí síly moře rozděl a panuj!

Henry coby mladý lodník v britském námořnictvu zasvětil svůj život moři a chce poznat všechny jeho poklady a legendy. Doufá, že jednoho dne nalezne Poseidonův trojzubec, magický předmět, který údajně dává svému nositeli moc ovládat všechny oceány. Pouze s pomocí tohoto trojzubce může Henry vysvobodit svého otce Willa Turnera ze strašného prokletí.

Carina je brilantní astronomka, která učinila nesmírný objev: Mapa, v níž neumějí muži číst a jež vede přímo k Poseidonovu trojzubci, se ukrývá ve hvězdách. Carina nyní hledá trojzubec proto, aby dokázala své vědecké schopnosti a odhalila velké tajemství svého původu.

Kapitánu Jacku Sparrowovi by se trojzubec také hodil. Dávný nepřítel, ďábelský kapitán Salazar, unikl ze svého vězení na moře a je pevně odhodlán zabít každého piráta, který mu přijde do cesty, Jacka nevyjímaje. Pouze Poseidonův trojzubec může Jacka před tímto nemilosrdným zabijákem pirátů zachránit.

Když tato nesourodá trojice spojí své síly, musí podstoupit souboj s časem: nenajde-li trojzubec, čeká ji jistá smrt, jenže jejich pouť může být zmařena už na samém začátku!

Číst více
199 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Další tituly z řady "Piráti z Karibiku"

Detailní informace

Počet stran 168
Datum vydání 05.06.2017
Formát 134x202 mm
Hmotnost 0,28 kg
Jazyk čeština
Původní název Pirates of the Carribean - Dead Men Tell No Tales
Původní jazyk angličtina
EAN 9788025239759
Věk od 6
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi