Star Wars - Katalyzátor

Rogue One - Příběh zrodu Hvězdy smrti

James Luceno

Román na motivy filmu Rogue One

Napínavý příběh od uznávaného autora Star Wars Jamese Lucena o vzniku superzbraně, který připravuje půdu pro film Rogue One i seriál Andor.

Válka trhá galaxii na kusy. Republika a separatisté už léta bojují napříč hvězdami a ve snaze vyhrát válku vytvářejí stále smrtonosnější technologie. Orson Krennic je jako člen přísně tajného projektu Hvězdy smrti kancléře Palpatina odhodlán vyvinout superzbraň dříve, než se to podaří nepřátelům Republiky. A klíčem k tomu by mohl být Krennicův starý přítel, geniální vědec Galen Erso.

Galenův výzkum zaměřený na energii upoutal pozornost Krennica i jeho nepřátel, a vědec se tak stal klíčovým pěšákem v galaktickém konfliktu. Krennic Galenovi nabídne mimořádnou příležitost: pokračovat ve vědeckém studiu s využitím všech prostředků, které má bezvýhradně k dispozici. Zatímco Galen a jeho žena Lyra věří, že energetický výzkum bude využit k mírovým účelům, Krennic má jiné plány, díky nimž se Hvězda smrti nakonec stane skutečností. Ersovi jsou chyceni v Krennicově pasti a musejí se pokusit rozplést jeho síť podvodů, aby zachránili sebe i samotnou galaxii.

Číst více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr sci-fi
Počet stran 288
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 25.09.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,22 kg
Jazyk čeština
Původní název Star Wars - Catalyst
Původní jazyk angličtina
Překladatel Pavel Klimeš
EAN 9788025255292
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená