Star Wars - Thrawn Ascendence: Menší zlo


Timothy Zahn

Epické finále trilogie

Osud Chisské ascendence visí na vlásku v epickém finále trilogie Star Wars: Thrawn Ascendence

Po tisíce let byla Chisská ascendence ostrovem klidu, centrem moci a majákem integrity v okolním Chaosu. Tuto stabilitu však narušil lstivý nepřítel, který rozleptává důvěru a loajalitu. Pouta věrnosti Ascendenci ustoupila svárům mezi rodinami. Navzdory úsilí Expanzní obranné flotily je Ascendence stále blíže občanské válce.

Válka není Chissům cizí. Své mýtické postavení v Chaosu si vydobyli válečnými konflikty a strašlivými činy, z nichž některé byly dávno pohřbeny. Až dosud. Aby zajistil budoucnost Ascendence, ponoří se Thrawn hluboko do její minulosti a odhalí temná tajemství obklopující vzestup První vládnoucí rodiny. Pravda o rodinném dědictví je však tak mocná, jak mocná je legenda, která ji podporuje. I když se ukáže, že tato legenda je lež.

Je Thrawn ochoten obětovat v zájmu Ascendence vše? Včetně jediného domova, který má?

Číst více
499 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr sci-fi
Počet stran 520
Datum vydání 08.09.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,394 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 3
Původní název Star Wars - Thrawn Ascendency: Lesser Evil
Původní jazyk angličtina
Překladatel Lubomír Šebesta
EAN 9788025251164
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor knihy

Timothy Zahn Timothy Zahn

Timothy Zahn


Timothy Zahn je autorem více než čtyřiceti románů, téměř devadesáti krátkých povídek a novel a čtyř sborníků krátkých povídek. V roce 1984 vyhrál cenu Hugo za nejlepší novelu. Zahn je nejznámější díky svým románům z prostředí Star Wars, kterých bylo prodáno přes čtyři miliony výtisků. Mezi jeho další knihy patří série Kobra, série Quadrail a série pro mladé čtenáře Dragonback. Zahn má bakalářský titul z fyziky z Michiganské státní univerzity a magisterský titul z Univerzity Illinois. Se svou rodinou žije na pobřeží Oregonu.

Zobrazit profil autora