Star Wars - Vrcholná Republika - Sílící bouře


Cavan Scott

Hrdinové z éry vrcholné Republiky se vracejí, aby čelili obávanému nepříteli

Hrdinové z éry vrcholné Republiky se vracejí, aby čelili obávanému nepříteli v pokračování dramatických událostí z příběhu Světlo rytířů Jedi.

Po velké katastrofě v hyperprostoru a hrdinství Jediů Republika začíná znovu růst a přivádí další světy pod společný prapor. Duch jednoty se pod vedením kancléřky Liny Soh šíří do galaxie a Jediové na nově otevřené stanici Maják Hvězdosvit jsou jeho předvojem.

Na oslavu kancléřka plánuje republikový veletrh, výkladní skříň možností rozšiřující se mírumilovné Republiky. Stellan Gios, Bell Zettifar, Elzar Mann a další Jediové navštíví veletrh jako vyslanci harmonie. Ale kromě očí galaxie se k této události obrací i zuřivost Nihilů. Jejich vůdce, Marchion Ro, má v úmyslu tuto jednotu zničit. Na slavnost dopadne jeho bouře a rozsévá chaos a pomstu.

Zatímco se Jediové ze všech sil snaží zastavit krveprolití a řádící Nihily, musejí čelit skutečné hrůze, kterou jejich nepřítel plánuje rozpoutat po celé galaxii – takové, před níž je nemůže zaštítit ani Síla.

Číst více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr sci-fi
Počet stran 416
Datum vydání 24.01.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,309 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 3
Původní název Star Wars - High Republic - The Rising Storm
Původní jazyk angličtina
Překladatel Lukáš Potužník
EAN 9788025250952
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená