Star Wars - Thrawn Ascendence: Větší dobro


Timothy Zahn

Druhá kniha nové trilogie Star Wars o tajemném národu Chissů

Thrawna stále ještě věnčí úspěch jeho posledního triumfu. Dovedl Chissy k vítězství a přinesl slávu rodině Mitth, nicméně skutečná hrozba Ascendenci nebyla zažehnána. Její nepřátelé nevyhrožují, neposílají ultimáta, ani neshromažďují na okraji Chaosu lodě. Jejich zbraně jsou skryté za úsměvy a štědrostí: rozdávají dary. Bez podmínek nabízejí své služby.

Zdánlivě bezvýznamné události po celé Ascendenci mohou zvěstovat zkázu Chissů. Když se Thrawn a Expanzní obranná flotila snaží spiknutí odhalit, odkryjí děsivou pravdu: místo úderu na chisská hlavní města nebo plenění zdrojů nepřítel útočí na samotné základy Ascendence a hodlá prohloubit propast mezi Devíti vládnoucími rodinami a Čtyřiceti velkými rodinami, které jsou pod nimi. Zatímco rivalita a podezíravost zasévají mezi spojence nesváry, každý válečník se musí rozhodnout, co je pro něj důležitější: bezpečí jeho rodiny, nebo přežití samotné Ascendence.

Číst více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr sci-fi
Počet stran 384
Datum vydání 04.04.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,288 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Původní název Star Wars - Thrawn Ascendency: Greater Good
Původní jazyk angličtina
Překladatel Lubomír Šebesta
EAN 9788025251171
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor knihy

Timothy Zahn Timothy Zahn

Timothy Zahn


Timothy Zahn je autorem více než čtyřiceti románů, téměř devadesáti krátkých povídek a novel a čtyř sborníků krátkých povídek. V roce 1984 vyhrál cenu Hugo za nejlepší novelu. Zahn je nejznámější díky svým románům z prostředí Star Wars, kterých bylo prodáno přes čtyři miliony výtisků. Mezi jeho další knihy patří série Kobra, série Quadrail a série pro mladé čtenáře Dragonback. Zahn má bakalářský titul z fyziky z Michiganské státní univerzity a magisterský titul z Univerzity Illinois. Se svou rodinou žije na pobřeží Oregonu.

Zobrazit profil autora