Bratrstvo - Kniha sedmá - Kaldera


John Flanagan

Volavky bojují proti pirátům a v rukou mají osud celého císařství. Sedmý díl dobrodružné série.

Stig se v Hallasholmu účastní každoroční soutěže o nejlepšího bojovníka Skandie. V noci ho však překvapí nečekaný návštěvník a přinese žádost o pomoc, kterou by Volavky měly raději odmítnout.

Na druhé straně moře, v jižním městském státě Byzantos řádí piráti, kteří unesli syna císařovny Justiny. Volavky vyklouznou z Hallasholmu pod rouškou tmy a plaví se zachránit chlapce z rukou únosců. Míří na jih k ostrovu Santorillos, kde se nachází nedobytná pevnost obklopená kalderou, kterou vytvořil kráter sopky.

V tomto výbušném sedmém příběhu dobrodružné série Bratrstvo Volavky bojují proti pirátům na rozbouřeném moři a mají v rukou osud celého císařství.

Číst více
399 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 344
Datum vydání 21.05.2018
Formát 127x198 mm
Hmotnost 0,427 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Jan Patrik Krásný
Číslo dílu 7
Řady Bratrstvo
Původní název Brotherband Book Seven - Caldera
Původní jazyk angličtina
Překladatel Eva Dejmková
EAN 9788025241820
Věk od 10
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

John Flanagan John Flanagan

John Flanagan


John Flanagan se proslavil dobrodružnými romány ze sérií Hraničářův učeň a Bratrstvo. Jeho knihy vycházejí ve více než stovce zemí, pravidelně se objevují v žebříčku bestsellerů podle New York Times a získaly řadu nominací a cen za literaturu pro děti a mládež. John, bývalý scenárista televizních seriálů a reklam, žije se svou ženou na přímořském předměstí australského Sydney.

Zobrazit profil autora