Hrady z písku


Kayla Olsonová

Když je všechna naděje pryč, jak se dá přežít?

Před válkou byl život pro Eden snadný. Pak došlo ke globální přírodní katastrofě. Tu následovala revoluce a všechno se změnilo.

Nyní vládne zemi a jejím přírodním zdrojům mocná skupina, která si říká Vlci. A přestože Eden kvůli nim ztratila všechno, odmítá zemřít jejich rukama. Zná souřadnice jediného neutrálního místa na světě, ostrova zvaného Útočiště, a je odhodlána tam uniknout a být opět svobodná.

To se jí také se skupinou tří dívek podaří. Jenže nadějné vyhlídky zhořknou, když jedna z dívek hned první večer na ostrově zmizí. Ostatní ji jdou hledat do džungle a tam rychle zjistí, že Útočiště je ve skutečnosti nebezpečné místo plné zákeřných pastí a nečekaných nepřátel.

Číst více
299 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 368
Datum vydání 05.02.2018
Formát 140x205 mm
Hmotnost 0,535 kg
Jazyk čeština
Původní název The Sandcastle Empire
Původní jazyk angličtina
EAN 9788025241554
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Kayla Olsonová Kayla Olsonová

Kayla Olsonová


Kayla Olsonová žije v Texasu a obvykle ji lze nalézt poblíž černé kávy, té nejtmavší čokolády, Scriveneru a armády zvýrazňovačů značky Sharpie. Sama o sobě tvrdí, že si odjakživa ráda vymýšlela imaginární světy a postavy a hledala ta správná slova, aby je mohla přiblížit druhým. Jednoho ji napadlo, že psaní knih kombinuje tohle všechno, a tak se zrodila její prvotina, dystopický román Hrady z písku.

Zobrazit profil autora