Srdce, které je třeba chránit. Dluh, který je třeba splatit. Hra, kterou je třeba vyhrát. Druhý díl úspěšné série Caraval!

Poté, co byla Donatella nechtěně vtažena do magického světa Caravalu, podařilo se jí uniknout svému démonickému otci a zachránit sestru před domluvenou svatbou. Společně by teď měly oslavovat, jenže Donatella pořád není volná. Dala totiž slib tajemnému zločinci, že pro něj zjistí něco, co se dosud nikomu nepodařilo. Odhalit pravé jméno Legendy, mistra Caravalu. To ale dokáže jen tak, že zvítězí v Caravalu. Proto se soutěže musí zúčastnit ještě jednou...
Číst více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly z řady "Caraval"

Detailní informace

Počet stran 432
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 10.09.2018
Formát 140x205 mm
Hmotnost 0,619 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Řady Caraval
Původní název Caraval
Původní jazyk angličtina
EAN 9788025243602
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Stephanie Garberová Stephanie Garberová

Stephanie Garberová


Stephanie Garberová má ráda Disneyland, protože je to jediné místo na Zemi, kde má pocit, že by mohly ožít fantastické příběhy, o kterých tak ráda sní. Když zrovna nepíše, vyučuje kreativní psaní a je známa tím, že obrací školní úlohy ve hry a bere studenty na exkurze, které zahrnují autogramiády knih. Na placení účtů během střední školy a univerzity si Stephanie vydělávala jako baristka, číšnice, barmanka, zástupce zákaznického servisu pro poradenskou firmu v oblasti energií a prodavačka. Také strávila mnoho let prací s mládeží – jako poradce na letním táboře s tématikou vesmíru nebo jako dobrovolník na škole pro hluché děti v Mexiku.

Zobrazit profil autora