Zlatan - chlapec, který šel vždy svou cestou


Yvette Darska

Poutavý příběh několikanásobného mistra Itálie, Francie, Nizozemska a Španělska v unikátním podání - Zlatan je jen jeden!

Atraktivní knížka o Zlatanu Ibrahimovičovi, v současnosti útočníkovi slavného Manchesteru United, je příběhem neochvějné vůle a odhodlání na cestě k vrcholu. Jde o součást série unikátně pojatých knížek o slavných fotbalistech. Autorka vypráví o tak trochu problematickém klukovi, který se díky tvrdé práci a obrovskému sebevědomí stal jednou z nejobdivovanějších fotbalových hvězd. Ideální i pro mladší čtenáře!
Číst více
249 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 208
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 24.04.2017
Formát 170x240 mm
Hmotnost 0,505 kg
Jazyk čeština
Původní název Ibra - Chłopak, który odnalazl wlasna droge
Původní jazyk polština
EAN 9788025239544
Věk od 6
Typ Kniha
Vazba brožovaná šitá s chlopněmi

Autor knihy

Yvette Darska Yvette Darska

Yvette Darska


Yvette Darska je milovnice fotbalu, fotografování a Toskánska a také matka dospívajícího chlapce. Láska jejího syna k fotbalu ji inspirovala k nápadu na napsání série knih pro děti o jejich fotbalových idolech. První kniha série, Messi: Malý chlapec, který se stal velkým fotbalistou, byla dlouhé měsíce na seznamu bestsellerů a byla také nominována na prestižní ocenění IBBY. Druhá kniha, Ronaldo: Chlapec, který věděl, za čím jde, byla podobně úspěšná a po ní autorka napsala příběhy dalších fotbalistů, například Zlatana Ibrahimoviče nebo Neymara Jr.

Zobrazit profil autora