Kráska a zvíře - Zakletá v knize


Jennifer Donnellyová

Vysněný svět nemusí být takový, jaký se navenek zdá.

Vysněný svět nemusí být takový, jaký se navenek zdá.

Zakleta v knize, originální příspěvek k novému hranému filmu studia Walt Disney Kráska a zvíře, vypráví příběh osamělé milovnice knih Belle. Ta najde v knihovně svého věznitele zvířete očarovanou knihu, která ji zanese do zcela nového světa. Zde se Belle spřátelí s tajemnou hraběnkou, která jí nabídne život, o jakém vždy snila.

Ale nový svět není zdaleka takový, jak se na první pohled zdá, a čím více v něm Belle tráví času, tím těžší je ho opustit. Napínavé příběhy se nás zmocní a už nepustí, a jakmile je Belle zakleta v této knize, možná už z ní nikdy nenajde cestu ven.

Číst více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 304
Datum vydání 03.04.2017
Formát 140x208 mm
Hmotnost 0,37 kg
Jazyk čeština
Původní název Beauty and the Beast - original book of the film
Původní jazyk angličtina
EAN 9788025239063
Věk od 10
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor knihy

Jennifer Donnellyová Jennifer Donnellyová

Jennifer Donnellyová


Jennifer Donnellyová vyrostla ve státě New York, v okresech Lewis a Westchester, a navštěvovala universitu v Rochesteru, kde vystudovala anglickou literaturu a evropské dějiny. Žije v Hudson Valley ve státě New York s manželem, dcerou a dvěma záchranářskými psy. Donnellyová píše knihy pro děti a mládež, jedním z jejích nejznámějších titulů je Kráska a zvíře: Zakletá v knize, která je převyprávěním klasického pohádkového příběhu.

Zobrazit profil autora