Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Známí i neznámí hrdinové: Úžasňákovi a Vampirina

Známí i neznámí hrdinové: Úžasňákovi a Vampirina

17. 07. 2018

Úžasňákovi opět vyráží do akce!

Úžasná rodinka hrdinů s neobyčejnými schopnostmi je zpět. V pokračování úspěšného filmu Úžasňákovi, které míří do kin, čekají na oblíbené postavy nové výzvy.

Elastičce se naskytne jedinečná příležitost vrátit suprákům jejich zašlou slávu, a tak vyráží na nebezpečnou misi, aby je očistila v očích veřejnosti. Pan Úžasňák si zatím bude muset poradit s výchovou dětí, které mají superschopnosti a nebojí se je použít. Podaří se Úžasňákovým společnými silami zastavit lstivého superpadoucha a uspět tváří v tvář hrozbě i tentokrát?

Čekání na srpnovou premiéru si můžete zkrátit s knihami s příběhy z nového filmu Úžasňákovi 2. Sáhnout můžete třeba po Úžasňákovi 2 – Zlatá kniha nebo Úžasňákovi 2 – Příběhy podle filmu. Zábavné čtení a plnění úkolů s hrdiny v červených superoblecích v hlavní roli na vás čeká v knížkách Úžasňákovi 2 – Vybarvuj, čti si, nalepuj a Úžasňákovi 2 – Knížka do ruky.

 

Upíří expres z Transylvánie

Seznamte se s okouzlující Vampirinou, malou upírkou s netopýřími culíky! Se svou rodinou se přestěhovala z Transylvánie a čeká ji nelehký úkol – musí si zvyknout na život mezi smrtelníky. Vampirina zbožňuje černou barvu a strašidelná vyprávění, nosí pavučinové šaty a hraje na strašilele. Ačkoli není jako jiné děti v okolí, okamžitě si získá srdce každého, s kým se seznámí.

Že byste se také chtěli kamarádit s upovídaným strašidýlkem a melancholickým chrličem? Nejen s nimi, ale i s dalšími Vampirininými kamarády se můžete seznámit v knížkách Vampirina – Příběhy podle seriálu a Vampirina – Vybarvuj, čti si, nalepuj.

Zjistíte také, proč se musí Vampirina občas proměnit v netopýra nebo jak se slaví Strašlentýn.

Tak veselé strašidelné čtení!

T. N. T.

Zprávy z redakce

25. 03. 2020

Zemřel komiksový kreslíř a spolutvůrce Asterixe Albert Uderzo

Ve věku 92 let zemřel v úterý 24. března komiksový kreslíř a spolutvůrce Asterixe Albert Uderzo. [více]

09. 04. 2019

Star Wars: Darth Maul – Syn Dathomiru

Ponořte se do příběhu Dartha Maula a sledujte jeho kroky po cestě temné strany Síly. [více]

Aktuality

12. 08. 2019

Vychází první svazek komiksových příběhů nesmrtelného hrdiny Corta Malteseho

Námořník a dobrodruh Corto Maltese, neboli Corto Malťan, je jednou z klasických postav... [více]

14. 12. 2018

Mary Poppins se konečně vrací

S neobyčejnou chůvou po boku číhá za každým londýnským rohem špetka dobrodružství a trocha úžasu... [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím