Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Novinky z redakce: Něco pro fanoušky Marissy Meyerové i Star Wars

Novinky z redakce: Něco pro fanoušky Marissy Meyerové i Star Wars

20. 04. 2018

Fanouškům Phinease a Ferba ze stejnojmenného televizního seriálu, který nyní můžete sledovat na ČT Déčku, bychom rádi zpestřili předprázdninový čas Knihou vtipů . Oba nevlastní bráchové si v ní dělají nehoráznou legraci ze svého okolí, zejména ze starší sestry Candy, zločinného doktora Dutošvarce a školní mlátičky Buforda. Rozhodně si ji nenechte ujít. S.K.

Objevte v barevném světě zase něco nového! My Little Pony - Velká kniha pro malé malíře  je sbírka dvou příběhů. A vtáhne vás do děje od chvíle, kdy se pustíte do čtení! Připojte se k oblíbeným hrdinkám a hrdinům při jejich dobrodružstvích a pak si vybarvěte parádní roli omalovánek. Můžete ji vybarvovat celé hodiny sami, nebo pozvat své přátele a užít si společně spoustu zábavy! L.K.

Fanoušci Marissy Meyerové, zbystřete! Čeká na vás román Renegáti  z úplně jiného prostředí než Měsíční kroniky, který je však podobně jako on zaplněn spoustou zajímavých postav. Tentokrát se ocitneme ve světě, kdy proti sobě stojí dvě skupiny superhrdinů, každá s jiným názorem na to, jak by měla fungovat společnost. A vzájemné nevraživosti napomáhá i to, že mezi sebou mají často nevyřízené účty z minulosti. Seznamte se tedy s novými hrdiny s odlišnými povahami i zázemím, kteří se nevyhnutelně střetnou. Dokáže v takovém prostředí vzniknout přátelství, nebo dokonce láska? L.K.

 

Nový film Star Wars se blíží! Už za měsíc přijde do kin Solo, Star Wars story, ke kterému samozřejmě chystáme Oficiálního průvodce  v knižní podobě. Pro ty, kdo si chtějí trochu zpříjemnit čekání, jsme v našem nakladatelství připravili komiksové album s příběhy Skywalker útočí a Zúčtování na Pašeráckém měsíci. Příjemnou zábavu všem našim čtenářům! S.K.

Zprávy z redakce

03. 01. 2019

Zbrusu nové dobrodružství Raubíře Ralfa a Vanilopky von Šmak

Raubíře Ralfa, hromotluka s dobrým srdcem, a jeho malou drzou parťačku Vanilopku, která nade vše... [více]

17. 09. 2018

SLIZ je TAK COOOOL!

Konečně je to tady! Vychází dlouho očekávaná knížka pro všechny fanoušky a fanynky úžasných slizů –... [více]

Aktuality

14. 12. 2018

Mary Poppins se konečně vrací

S neobyčejnou chůvou po boku číhá za každým londýnským rohem špetka dobrodružství a trocha úžasu... [více]

14. 12. 2018

Asterix a tajemství kouzelného lektvaru

Cože?? V Asterixově vesnici se už zase něco děje? [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím