Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Novinky z redakce: pokračování Divotvůrce a další díl komiksu Thorgal

Novinky z redakce: pokračování Divotvůrce a další díl komiksu Thorgal

19. 03. 2018

Kanadský spisovatel Sebastien de Castell zřejmě stvořil nový fenomén, který funguje i u nás. Nesmírně mě potěšilo, když mi loni někteří příznivci Divotvůrce  psali, že se už nemohou dočkat druhého dílu. Tak tedy: konečně se dočkáte! Druhý svazek Divotvůrce pod názvem Černé znamení  vyjde 19.3. a vy se můžete těšit na novou porci adrenalinu, sebeironie hlavní postavy a překvapivých dějových zvratů. S.K.

Máte rádi pejsky? Na Disney Channelu nyní nově běží televizní seriál pro předškolní děti Kámoši hafíci  o roztomilých štěňatech Rollym a Bingovi, jejich kočičí kamarádce Hissy a vědátorském páníčkovi Bobovi. První knihu na motivy tohoto seriálu vydáváme také 19.3. a brzy bude následovat další! S.K.

Už se taky těšíte na nové album fantasy série Thorgal ?  Konečně budete mít k dispozici kompletní sbírku 18 alb kultovního příběhu, kde se se setkáte nejen se starými známými postavami, jako třeba Kriss z Valnoru, ale i magickými předměty z druhého konce světa, které se znovu nečekaně vracejí do hry. Zkompletujte si sbírku Thorgalových dobrodružství a vydejte se s ním tentokrát do oblasti východní Evropy! L.K.

Mnozí určitě znáte princeznu Sofii z Avaloru. Znáte ale také její předchůdkyni, korunní princeznu Elenu z Avaloru , která má svoje vlastní příběhy? Nyní se s Elenou můžete vydat na hřbetě okřídlených jagraků za dobrodružstvím! Elena si během prvních dnů vlády bude muset poradit nejen s královskými povinnostmi, ale i řadou překážek. Podaří se statečné princezně s dobrým srdcem všechno zvládnout? T.T.

Zprávy z redakce

20. 04. 2018

Novinky z redakce: Něco pro fanoušky Marissy Meyerové i Star Wars

Fanouškům Phinease a Ferba ze stejnojmenného televizního seriálu, který nyní můžete sledovat na ČT... [více]

16. 04. 2018

Ona touží po pomstě, on chce spravedlnost

Autorka bestsellerových Měsíčních kronik a románu Bez srdce Marissa Meyerová opouští pohádky a... [více]

Aktuality

06. 11. 2017

Nevíte si rady s výběrem dětské knihy? Poradí Egbot!

V záplavě knížek pro děti někdy není lehké se zorientovat a najít přesně tu pravou, která oslní... [více]

31. 08. 2016

Fanoušci Star Wars zpozorněte!

Už 8. října proběhne v Praze Star Wars Day. Minulý ročník probíhal přímo v Městské... [více]